Sunucu (Server)  
 
     
    Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir.
   Firmamız, uzman satış ve teknik ekibiyle, bugün ve gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyeye kadar, maksimum kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetler sunmaktadır.
     Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu modelleri için HP, IBM, Dell gibi lider üreticilerin iş ortaklığını yürüten firmamız; sunucuların temini, montajı, devreye alınması, işletim sistemi kurulması, yazılım ve donanım yapılandırma çözümleri sunmaktadır.
    
       Firmaların sahip oldukları en önemli varlıklardan birisi kurumsal verileridir. İster 5 PC ister yüzlerce PC ve sunucudan ibaret olsun kurum çalışanlarının bilgiye sürekli erişimi ve yeni verilerin sisteme zamanında ve hızlı olarak işlenebilmesi önemlidir. Yapılan sunucu yatırımlarının firmanın büyüme stratejileri ile uyumlu olarak geliştirilebilmesine uygun yapıda olmalıdır.

    Giriş seviyesi sunuculardan Cluster, rack çözümler, yüksek erişilebilirlik çözümlerine kadar geniş bir yelpazede projelendirme, uygulama ve destek hizmetlerimiz ile yanınızdayız.
     
     Şirketinizin sunucu ihtiyaçlarına göre Windows Server 2008, Windows Server 2012 ve Linux sunucu kurulumu ve bunların üzerine WEB / DNS / FTP / MAIL / NAS sunucu kurulumu ve konfigürasyonu yapmaktayız.
      Kurduğumuz sunucular için sizlere konusunda uzman kadromuz ile teknik destek sunmaktayız.
     
     
Server (Sunucu) Projelerimiz;
     Firmanızın istekleri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz sistem analizinden sonra size en uygun server teklifini sunuyoruz.
     Genellikle projelerimiz aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.
  - Veri analizinizi gerçekleştiriyoruz.
  - Size en uygun server modelini öneriyoruz.
  - Tüm server ve network sisteminizi güvenlik altına alıyoruz.
  - Risk analizlerinizi gerçekleştirip, çalışmalarınızda en küçük aksaklık olmayacak şekilde firmanıza en uygun server kurulum ve yapılandırmasını gerçekleştiriyoruz.
  - Firma kullanıcılarının hepsini denetim altına alıyoruz.
  - Tüm ağınızı virüs, hacker saldırıları, spam mailler saldırılarına karşı koruyoruz.  
  - Birden fazla internet bağlantınız varsa bu bağlantıları birbirlerinin yedeği olarak verebilir, çalışanlarınıza (kişiler yada gruplar) bandwith tanımlayarak onların interneti belirlenen sınırlar içinde kullanmalarını, download etmelerini engellemeyi sağlıyoruz.
  - İstekleriniz doğrultusunda çalışanlarınızın msn, yahoo, skype programlarına erişimlerini engelleyebilir yada istediğiniz belirli grup yada kişilere bu hakları verebiliriz. Şirketinizdeki tüm çalışanların yasal suçlar işleyen veya virüs dağıtan tüm sitelere girmelerini engelleyebiliriz.
  - Farklı yerlerdeki şubelerinizi VPN yada SSL VPN ile aynı çatı altında bağlantı yaparak bağlayabiliriz.
  - Sisteminizden gönderilen tüm mailleri, tüm msn, yahoo görüşmelerini görebilir, loglarını tutabilir, arşivleyebilir, belli kelimeleri bu arşivde aratabilirsiniz.
  - Sisteminizin geçmişe ait kayıtlarını, loğlarını, network durumunuzu görebilir, periyodik olarak sizde mail atmasını düzenleyebilir, grafiksel olarak gelişmiş raporlar alabilirsiniz.
  - Kurduğumuz sistemlerin sonucunda kendi e-ticaret altyapınız hazır olacağından ticari faaliyetlerinizi internet üzerinden dünyaya kendi serveriniz içinde ve tamamen kendi bünyenizde barındırarak gerçekleştirebilirsiniz.
     Profesyonel çalışmanın her zaman getirisi yüksektir.
     
 

 

     
     
 
     

       
 

Web site içeriği ve materyaller MARDATA Bilişim ve Yazılım'ın yazılı izni olmadan kullanılamaz.

 
     
  MARDATA Bilişim ve Yazılım  
  bilgi@mardata.com.tr    www.mardata.com.tr  
  Tüm Hakları Saklıdır.   Copyright © 2017  
 
 Bu site  www.mardata.com.tr  içerik yönetim sistemi ile hazırlanmıştır.